W JAKI SPOSÓB MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ NA PRZYMIARKĘ?

Na przymiarkę można się umówić telefonicznie,przez e-mail, na naszej stronie Facebook lub DM na Instagramie. Wszystkie dane do kontaktu można sprawdzić w zakładce KONTAKT.

W JAKICH GODZINACH JEST CZYNNY SALON?

Salon jest czynny w godzinach zaplanowanych przymiarek. Taki system pracy pozwala nam i Tobie spotkać się o najbardziej pasującej Tobie godzinie. Więc jeśli chcesz do nas przyjść, zadzwoń albo napisz kiedy i o której chciałabyś nas odwiedzić, a my zarezerwujemy czas wyłącznie dla Ciebie nawet jeśli chcesz tylko pooglądać suknie bez przymierzania.

CZY PRZYMIARKI SĄ PŁATNE?

Przymiarki w naszym Studio są bezpłatne

JAKI JEST ZAKRES CEN?

Zakres cen sukni ślubnych w naszym salonie wynosi od 3000zł do 6000zł, w tym większość w przedziale miedzy 3500zł a 5000zł. Mamy dla Ciebie również propozycje zakupu sukni z ekspozycji ze zniżką 20% lub większą w zależności od kolekcji.

ILE PRZED ŚLUBEM MUSZĘ SIĘ UMOWIĆ NA PRZYMIARKĘ I ZAMÓWIĆ SUKNIE? JAK DŁUGO BĘDĘ NA NIĄ CZEKAĆ?

Idealny moment na rozpoczęcie poszukiwań sukni jest ok.7-8 miesięcy przed ślubem. Czas realizacji zamówienia w naszym salonie wynosi ok. 5 miesięcy. Należy jednak doliczyć czas transportu i poprawek. Twoja suknia będzie gotowa do odbioru 2 tygodnie przed ślubem.

ILE POPRAWEK BĘDĘ MIAŁA? CZY POPRAWKI SĄ PŁATNE?

Zazwyczaj przymiarek poprawkowych są dwie lub trzy.
Całkowita cena sukni obejmuje korektę długości, dopasowanie rękawa lub ramiączek oraz zwężenie do jednego rozmiaru (4cm w obwodzie), poszerzenie sukni, dodane lub usunięcie elementów lub modyfikacja projektu jest osobno płatne, kwota takiego rodzaju poprawek jest ustalana przy podpisaniu umowy lub na pierwszej przymiarce. Poprawki krawieckie w przypadku modeli ekspozycyjnych są wykonywane za dodatkową opłatą.

CZY W WASZYM SALONIE MOŻNA ROBIĆ ZDJĘCIA?

Zachęcamy nasze Panny Młode do robienia zdjęć w naszym salonie. Pomoże to podjąć ostateczną decyzję o wyborze tej jedynej sukni, a kilka ładnych zdjęć z przymiarek będą świetną pamiątką. Będzie nam niezmiernie miło jeśli nas otagujesz ( #sandreweddingstudio #sandrebride ).

JAK MAM SIE PRZYGOTOWAĆ DO PRZYMIARKI? CZY MUSZĘ COŚ ZE SOBĄ ZABRAĆ ?

Na naszym blogu znajdziesz wpis dotyczący przygotowań do przymiarki.

ILE OSÓB MOGĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ NA PRZYMIARKĘ?

Z uwagi na obecną sytuację, zapraszamy Panny Młode z maksymalnie dwoma osobami towarzyszącymi.

JAKIE ROZMIARY SUKIEN SĄ W SALONIE?

Do przymiarki są dostępne suknie w rozmiarach 36-40, w tym większość w rozmiarze 38. Szyjemy suknie do rozmiaru 52.

CZY MOGĘ COŚ ZMIENIĆ W WYBRANYM MODELU?

Możesz wybrać kolor sukni, ilość zdobień oraz dostosować krój do Swoich potrzeb.