W JAKI SPOSÓB MOGĘ UMÓWIĆ SIĘ NA PRZYMIARKĘ?
Na przymiarkę można się umówić przez formularz na stronie internetowej www.sandrestudio.pl w zakładce kontakt lub telefonicznie. Nie umawiamy wizyt przez media społecznościowe.
W JAKICH GODZINACH JEST CZYNNY SALON?
Salon jest czynny w godzinach zaplanowanych przymiarek. Taki system pracy pozwala nam i Tobie spotkać się o najbardziej pasującej Tobie godzinie. Więc jeśli chcesz do nas przyjść, zadzwoń albo napisz kiedy i o której chciałabyś nas odwiedzić, a my zarezerwujemy czas wyłącznie dla Ciebie nawet jeśli chcesz tylko pooglądać suknie bez przymierzania. W Tygodniu pracujemy w dniach wtorek-piątek od 11:00 do 18:00, w soboty od 9:00 do 15:00.
CZY PRZYMIARKI SĄ PŁATNE?
Przymiarki od wtorku do piątku są bezpłatne. Rezerwacji przymiarek w soboty dokonujemy po wykonaniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 50 zł . Tę kwotę odejmiemy od twojego zamówienia lub zakupu towaru z ekspozycji.
JAKI JEST ZAKRES CEN?
Zakres cen sukni ślubnych w naszym salonie wynosi od 4000zł do 7000zł, w tym większość w przedziale miedzy 4500zł a 6000zł. Mamy dla Ciebie również propozycje zakupu sukni z ekspozycji ze zniżką 20% lub większą w zależności od kolekcji.
ILE PRZED ŚLUBEM MUSZĘ SIĘ UMOWIĆ NA PRZYMIARKĘ I ZAMÓWIĆ SUKNIE? JAK DŁUGO BĘDĘ NA NIĄ CZEKAĆ?
Idealny moment na rozpoczęcie poszukiwań sukni jest ok.7-8 miesięcy przed ślubem. Czas realizacji zamówienia w naszym salonie wynosi ok. 5 miesięcy. Należy jednak doliczyć czas transportu i poprawek. Twoja suknia będzie gotowa do odbioru ok.10-7 dni przed ślubem.
CZY W WASZYM SALONIE MOŻNA ROBIĆ ZDJĘCIA?
Nie mamy zakazu wykonywania zdjęć w naszym Studio pod warunkiem, że nie będą one udostępniane w mediach społecznościowych bez zgody salonu.
JAKIE ROZMIARY SUKIEN SĄ W SALONIE?
Do przymiarki są dostępne suknie w rozmiarach 36-40, w tym większość w rozmiarze 38. Szyjemy suknie od 34 do 46 rozmiaru.